צור קשר

המלצות

אוקטובר 2016
מכתב המלצה למעצבת ביתנו – ענבר מנגד.

06:30 בבוקר קררר וגשום, בית חדש – כולו נוף לים, קירותיו ערומים מאוד, בשלבי סיום בנייה.
כך התחיל סיפור הכרותנו.
הקשר איתך ענבר הפך את חווית שדרוג הבית והפיכתו לבית חלומות, למשמחת ומרגיעה במיוחד.
ידעת באמת להקשיב למילים שאמרנו, ולאלו שלא הצלחנו לדייק, ולהפוך זאת לשירטוטים שהפכו למציאות.

שני צירי העבודה מולך היו שזורים אחד בשני באופן הרמטי ומותאם לנו ביותר –
ברובד המקצועי – הובלת את תהליך יצירת הבית, באופן מרהיב ושפוי.
כמעט בבחינת – ״מתוך עפר צומחת שושנה״.
מבחירת אנשי המקצוע שהתאימו לראש שלנו ועמדו ברמה המקצועית שאת דרשת, דרך טעמך האישי בבחירת טקסטורות וצבעים תוך התייעצות משותפת – שהיה מושלם מבחינתנו, ועד טיפולך המהודק והשוטף בקשיים נקודתיים שעלו בשטח.

ברובד האישי – באכפתייות אמיתית, בסבלנות שאין שנייה לה, בזמינות גבוהה וביושרה – הרגשנו לכל אורך התהליך את השותפות האמיתית איתך.
ראית כל הזמן הן את הכאן ועכשיו והן את המטרה אליה צריך להגיע.
מה שנתן לאורך כל הדרך את תחושת הבטחון הכה חיונית לתהליך שכזה.

ראויה לציון ואינה מובנת מאליה היא המשכיות הקשר גם לאחר סיום התהליך. הטבעיות בה את ממשיכה להיות רלבנטית להתייעצות ודעה, כה מתכתבת עם האופן הרציני והמסור בו את מתייחסת לעבודתך.

יקירה,
מאחלים לך שהתשוקה שיש לך בעיניים תמשיך לבעור, שהחשיבה היצירתית שלך לא תעזוב אותך לרגע, ושבתים רבים יזכו למגעך המקצועי והכה אכפתי.
ועוד לא דיברנו על המחאות האינסופיות שהבית מקבל… אנחנו כבר לא עומדים ברייטינג הביקורים.

בהערכה רבה,
משפחת גלילי.

16.06.2015

ענבר היקרה,

עכשיו כשאנחנו ממש דיירים ותיקים ב"אחוזת משה באשכול" אפשר לנוח על זרי הדפנה, להסתכל על התוצאה הסופית וליהנות. ממש להתרגע וליהנות.
כבר לאחר מפגש ההיכרות בנינו, נדלקנו ולא היה לנו ספק. את זאת שתתכני ותעצבי את בית חלומותינו.
כל התהליך, החל בתכנון הראשוני, דרך בחירת החומרים, בחירת בעלי המקצוע, הסיוע בקניות השונות וגם הפיקוח על הביצוע בפועל, נעשה באופן מקצועי לעילא ובחריצות אין קץ (לפעמים שאלנו את עצמנו איך את מוצאת זמן להספיק את הכל).
תמיד היית שם עבורנו זמינה, סבלנית, נעימה וחייכנית, נותנת מענה מהיר ויעיל לכל מייל ושיחת טלפון בכל שעה ופותרת כל משבר.
פרויקט הבינוי והשיפוץ נוהל על ידך ביד רמה ובוטחת תוך עמידה בלוח זמנים קשוח (כן, הצלחנו להיכנס לבית לפני החתונה של לירון…).
התוצאה המשובחת נראית לעין בכל פינה. כשאנחנו שותים קפה במרפסת מול הנוף, התחושה היא של צימר פרטי ברמה מעולה.
בעינינו המעבר לבית החדש היה בבחינת חלום שהתגשם. אנו רואים בך שותפה מרכזית בהגשמת החלום.
גאים להימנות על חוג הלקוחות המרוצים שלך ויותר מכך, שמחים שרכשנו חברה.

תודה,
אירית ואורי משה

לענבר היקרה,

לפני כשנתיים וחצי החלטנו שאנו בונים את בית חלומותינו, התלבטנו רבות אם אנחנו מעוניינים לעבוד עם מעצבת או לא. מהר מאוד הבנו שהחלטה לעבוד איתך ועוד משלבי התכנון היתה מאוד נכונה.

העבודה איתך היתה מאוד נעימה את נותנת מעצמך המון ללקוח וההרגשה היתה שתמיד אפשר לפנות אליך אם זה בפגישה בביתך בביתנו בטלפון או דרך הוואטסאפ.

בילינו איתך ימים ארוכים בחיפוש האריח לסלון למקלחות תכנון המטבח הרהוט ועוד המון דברים ותמיד קיבלנו מענה שעונה על הדרישות/רצונות שלנו הן מבחינת המראה והן מבחינת התקציב.

גם כמעט שנה אחרי שעברנו לביתנו המשכת ללוות אותנו ולעזור לנו לבחור אקססוריז ומדבקות לחדרי הילדים ואף להדביק אותם איתנו..

בסופו של דבר יצרת איתנו בית מקסים יפה נעים ודבר חשוב נוסף פרקטי מאוד ושכיף לגדל בו ילדים.

אז המון תודה על התוצאה המדהימה ואף יותר על הדרך!!!

משפחת ברונר

ענבר יקרה,

כל סוף הוא התחלה של משהו אחר… במקרה הזה בהחלט משהו טוב יותר!

התחלנו את פרוייקט השיפוץ לפני למעלה מחצי שנה, עם הרבה חששות וספקות, שאלות ותהיות, וכמה טוב להיות כבר אחרי ולהיווכח שהדאגה היתה לחינם

מרגע שפגשנו אותך לראשונה, מיד היתה תחושה טובה של בטחון וזרימה, והבנה שמישהו מקשיב לנו ,קולט בדיוק את הראש שלנו, וזורם איתנו בדרך להגשמת החלומות…

למרות שלעיתים באנו מעולמות זרים לשלך מבחינה עיצובית, נתת לנו מקום לכל המאוויים והרצונות, וידעת לכוון בנעימות ובעדינות למקום הנכון וליישם אותם בדרך הטובה ביותר.

העבודה המשותפת איתך היתה בעיקר מחוייכת, נינוחה, ושמחה!

מצאת לנו פתרונות יצירתיים להתמודד עם קשיי המבנה הקיימים, חשבת על כל הפרטים הקטנים של החיים ועזרת לנו להגיע אל בעלי המקצוע הנכונים לנו והמתאימים ביותר עבורנו, וזה הפך את החוויה כולה לחיובית.

תמיד היית זמינה לכל שאלה שהתעוררה, ונתת תחושה שהכל אפשרי ולכל בעיה יש פתרון.

קיבלנו בית מדהים, פונקציונלי, אסתטי, שנעים לחיות בו, בלי להתפשר על שום דבר בדרך.

ולראיה – המשפחה כולה מאושרת בו, כל אחד בפינתו הוא, וכל מי שנכנס עומד נדהם מול התוצאה המרשימה.

תודה לך ובהצלחה בכל הפרוייקטים הבאים – מאחלים לכולם לעבור איתך את השיפוץ הבא!

ברצוננו להמליץ על ענבר מנגד כמעצבת פנים.

ענבר ליוותה את עיצוב הבית שלנו מהשלב ההתחלתי של תכנון מטבח, תכנון חלל המגורים ולאחר מכן בחירת הריהוט, התאורה ואביזרים נלווים.

ענבר מעצבת מקצועית,ידעה להמליץ לנו על דברים פונקציונאליים שישרתו את הצרכים שלנו, תוך הקשבה מלאה לרצונות ולמהווים שלנו ולשלבם יחד.

כמו כן,ענבר ליוותה אותנו בפגישות עם ספקים, ליווי לחנויות ריהוט וליווי תהליך העבודה של הספקים בעת העבודה.

מלבד המקצועיות והידע הרב שיש לענבר, הרגשנו תמיד יחס אישי, חם ואכפתי. ענבר נתנה לנו את התחושה שהיא זמינה תמיד לצרכים שלנו, וקיבלנו את התחושה שאנו במרכז.

כיום, בשלב שבייתנו מוכן, אנו יכולים להגיד בלב שלם שאנו מרוצים מהתוצאה ולהמליץ מכל הלב על ענבר.

אנו בטוחים כי כל פרויקט שתיקח על עצמה , תעשה אותו על הצד הטוב ביותר ומשוכנעים כי תהיה נכס לכל משפחה שתבחר בה

בברכה

כרמלה ודוד זילברברג

חיפה

בתקופה שבה אנו חיים היום, פשוט מנהג מכוער שעל כל דבר אנשים ממהרים להתלונן , להשמיץ, ולבקר. אך לא רצים לספר על דברים טובים ועל אנשים טובים באמצע הדרך. מצאתי לנכון לציין אותך ענבר, ולספר עליך מספר דברים שיאירו לעולם שיש עוד אנשים כמוך טובים, הגונים, מתחשבים, נעימים ולא פושטי עור. ההתקשרות בנינו התרחשה באופן מקרי, בשיחת חולין עניינית אותי בשרותייך המקצועיים מלאי הטעם הטוב. עזרת לי לשפץ מהיסוד דירה שרכשתי. להתקין מערכת אינסטלציה וחשמל, שבירת קירות והרחבת חללים, ובעיקר התאמת ריהוט דברי חשמל עבודות גבס, רצוף, כלים סנטרים וכו'. כל זאת בהתאמה אישית ובתאום מלא. אני מודה לך על עבודתך המסורה והמקצועית, שאנשים שבאו אל ביתי טענו שמעוני הוא דירה לדוגמה. ישר כח ושאלוקים ישיב לך כגמולך וטוב לבך. תודה שוב שהעשרת את חיי בבית נאה. בהוקרה שרה ורבר

כבר במפגש הראשון בינינו אפשר היה להרגיש את "הקליק" הזה שנוצר בין אנשים שנפגשים לראשונה. החיבור איתך היה מיידי בזכות החיוך, הנועם והמקצועיות שהקרנת.

כמו מנצחת על תזמורת עם המון נגנים וכלים שיחדיו יוצרים יצירה הרמונית, ניצחת על יצירת ביתנו מחדש. בסובלנות רבה ובמסירות ליווית אותנו בכל שלב ושלב והיית זמינה לכל שאלה או דילמה שהתעוררה.  החל משלב הייעוץ, דרך התכנון, הליווי האישי בבחירות קטנות כגדולות ועד שלבי הביצוע ואחריו. 

איתך הרגשנו שאנחנו בידיים בטוחות, הובלת את כל התהליך בחן, ביצירתיות ועם אמירה אישית תוך הקשבה אמיתית לצרכים ולבקשות שלנו. 

"אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" אמר האדריכל הנודע לודוויג מיס ואן דה רוהה. כך את ידעת להביט בפרטים הקטנים כחלקים מתוך השלם עד לקבלת תוצאה מדהימה!!!

הפכת את הדבר הלא פשוט הזה שנקרא "שיפוץ" לתהליך שיכול להיות גם חוויה. 

ענבר, ניחנת בכישרונות- מתנות אל רבות ואנו יכולים רק להודות שלקחנו חלק קטן מעולמך העשיר.

שבתי לגור בבית ילדותי, זה היה בית ישן שכמעט ולא עבר שיפוץ כלל במשך חמישים שנה. במשך שנתיים גרתי בדירה ללא כל שיפוץ כשלפתע החלטתי שחייב להתחולל כאן שינוי. חשבתי לשפץ לבדי , לקחת שיפוצניק ולפקח לבדי על העניין, כמובן שמהר מאוד ירדתי מהעניין והוחלט בייני לבייני לקחת מישהו / מישהי שיפקחו על הבנייה. חיפשתי מעצבים, אדריכלים ומפקחים למיניהם.

את ענבר מצאתי דרך האינטרנט ללא כל המלצות, רק ראיתי תמונות של דירות משופצות לפני ואחרי. החלטתי להתקשר , קבענו פגישה , הבעתי בפניה את רצונותי, את צרכי וצרכיהם של בני היקרים ואמרתי שאחשוב. לאחר שהחלטתי להשתמש בשרותיה של ענבר לא התחרטתי לרגע. קבענו פגישות, שעה היתה שעה, מקום היה מקום וסבלנות אצל ענבר היא סבלנות, כאילו אין שום דבר בעולם שחשוב יותר אלא הצבעים שישלטו אצלי בבית, מיקום האסלה בחדר השרותים, גודל הארון ומיקום המיטה. הכל תוכנן לפרטי פרטים לפי רצונותי ושיגעונותיי. יצאנו לקנות רהיטים, בחרנו יחד את צבעי האריחים והכל היה בסבלנות אין קץ במקצועיות ועם מלא ביטחון מקצועי של ענבר שעזר לי מאוד להחליט החלטות לגבי הבחירות בביתי החדש, המשופץ. ענבר גם המליצה על בעלי מקצוע החל מהשיפוצניק עצמו דרך איש השיש, נגרים, איש הזכוכית וכו' וכו' .

היום כשאני גרה בבית שקודם לא רציתי לבלות בו דקה מיותרת, כל דקה שאני לא שם היא בזבוז אמיתי מבחינתי. הגשמתי את חלום השזלונג, את חלום חצי האי במטבח זה פשוט חלומי אבל אמיתי.

אקיצר, ענבר מנגד מעצבת פנים מעולה מקשיבה ומבצעת שיגעונות בהצלחה מרובה.

יעל

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט