שבתי לגור בבית ילדותי, זה היה בית ישן שכמעט ולא עבר שיפוץ כלל במשך חמישים שנה. במשך שנתיים גרתי בדירה ללא כל שיפוץ כשלפתע החלטתי שחייב להתחולל כאן שינוי. חשבתי לשפץ לבדי , לקחת שיפוצניק ולפקח לבדי על העניין, כמובן שמהר מאוד ירדתי מהעניין והוחלט בייני לבייני לקחת מישהו / מישהי שיפקחו על הבנייה. חיפשתי מעצבים, אדריכלים ומפקחים למיניהם.

את ענבר מצאתי דרך האינטרנט ללא כל המלצות, רק ראיתי תמונות של דירות משופצות לפני ואחרי. החלטתי להתקשר , קבענו פגישה , הבעתי בפניה את רצונותי, את צרכי וצרכיהם של בני היקרים ואמרתי שאחשוב. לאחר שהחלטתי להשתמש בשרותיה של ענבר לא התחרטתי לרגע. קבענו פגישות, שעה היתה שעה, מקום היה מקום וסבלנות אצל ענבר היא סבלנות, כאילו אין שום דבר בעולם שחשוב יותר אלא הצבעים שישלטו אצלי בבית, מיקום האסלה בחדר השרותים, גודל הארון ומיקום המיטה. הכל תוכנן לפרטי פרטים לפי רצונותי ושיגעונותיי. יצאנו לקנות רהיטים, בחרנו יחד את צבעי האריחים והכל היה בסבלנות אין קץ במקצועיות ועם מלא ביטחון מקצועי של ענבר שעזר לי מאוד להחליט החלטות לגבי הבחירות בביתי החדש, המשופץ. ענבר גם המליצה על בעלי מקצוע החל מהשיפוצניק עצמו דרך איש השיש, נגרים, איש הזכוכית וכו' וכו' .

היום כשאני גרה בבית שקודם לא רציתי לבלות בו דקה מיותרת, כל דקה שאני לא שם היא בזבוז אמיתי מבחינתי. הגשמתי את חלום השזלונג, את חלום חצי האי במטבח זה פשוט חלומי אבל אמיתי.

אקיצר, ענבר מנגד מעצבת פנים מעולה מקשיבה ומבצעת שיגעונות בהצלחה מרובה.

יעל

דילוג לתוכן