עיצוב פנים

בבסיסו של תהליך בניית בית, עומד שלב עיצוב פנים החללים המרכיבים אותו. אך לפני שניגש המעצב למלאכתו, עליו להכיר את הלקוח ולהבין לעומק את אורח החיים שלו, דרישותיו ואופי חייו, על מנת להתאים לו את העיצוב המושלם עבורו. מעצב מקצועי יבין כי הבית מהווה מפלט מלחצי היום יום, אזור נוחות אישי שעיצוב לא נכון שלו, עלול לגרום לאי נוחות בקרב דיירי הבית.

צפו בפרויקטים של ענבר מנגד מעצבת פנים ⇐

ממה מורכב תהליך עיצוב פנים

תהליכי חידוש ושדרוג תמיד מלאים בהנאה, יש משהו מרגיע בקניית בגד חדש, משחק מחשב חדש, וגם חדר חדש לבית. אך להבדיל מרכישת בגדים או משחקים, עיצוב פנים הוא תהליך שלצד ההנאה, דורש גם מחשבה רבה.

בבואו לקראת פרויקט חדש, על המעצב לפעול עפ"י מס' דגשים:

  • היכרות עם השטח – לפני שיתחיל לתכנן את עיצוב החלל, על המעצב להכיר את הלקוח שלו; מהם צרכיו, מהו סגנון חייו, אילו אלמנטים עיצוביים הוא מעדיף. לאחר מכן, יוודא שהשטח הקיים תואם את דרישותיו של הלקוח ושאכן ניתן להוציא את התכנית לפועל.
  • פיתוח הרעיון – לאחר שווידא המעצב שהחלל מאפשר את קיום דרישות הלקוח, יציג בפניו שרטוטים ראשוניים שיסייעו ללקוח לקבל מושג ראשוני לגבי העיצוב הסופי. בשלב זה כדאי מאוד לבצע שינוים במידה והלקוח מוצא שאינו מרוצה מאלמנטים מסוימים.
  • יישום התכניות – לאחר שהגענו להסכמה מלאה עם הלקוח, נוכל לעבור לשלב היישום במסגרתו יוכל המעצב להוציא את תכניותיו לפועל ולעצב פיזית את החלל.

הופכים את הבית הפרטי לחוויה!

כמה פעמים קרה לכם שנתקלתם בתמונה של בית ודמיינתם את עצמכם חיים בו? אין צורך לדמיין יותר! שמי ענבר מנגד, ומאז שאני זוכרת את עצמי עיצוב היה חלק בלתי נפרד מחיי. הנני בעלת ניסיון עשיר בעיצוב פנים למגוון לקוחות עם אינסוף דרישות שונות וייחודיות לכל אחד מהם, ואני מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע שבסופו נהפוך את הבית שלכם לחוויה אינטימית וייחודית, בהתאם לדרישותיכם.

עיצוב פנים

כתבות נוספות

דילוג לתוכן